Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Struktura organizacyjna - grafika

W skład zespołu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wchodzą:
 

Dyrektorka

  • Joanna Mytkowska
  • Magdalena Komornicka – asystentka dyrektorki 

 

Główny Księgowy

  • Jarosław Paruch
  • Katarzyna Parzys - Zastępczyni Głównego Księgowego 

 

Zastępcy dyrektorki

  •  Marta Bartkowska – ds. komunikacji
  •  Małgorzata Ludwisiak – ds. programowych
  •  Mikołaj Mundzik – ds. inwestycji
  •  Szymon Żydek – ds. operacyjnych

 

Stanowiska samodzielne

  • Sebastian Cichocki – główny kurator
  • Magdalena Lipska – pełnomocniczka ds. strategii instytucji
  • Maciej Niedźwiecki – specjalista ds. BHP

 

Dział Zbiorów

  • Agnieszka Tarasiuk – kierowniczka działu
  • Jagna Lewandowska – badania

Zespół d.s. Ewidencji i Udostępniania:

  •  Tomasz Zborowski – koordynator zespołu
  •  Maciej Janicki – główny inwentaryzator
  •  Mada Zielińska
  •  Adrian Antoniewicz
  •  Artur Jeziorek

Zespół d.s. Konserwacji:

  •  Michał Kożurno – główny konserwator, koordynator zespołu
  •  Anna Pomorska
  •  Joanna Dziewanowska-Stefańczyk
  •  Aleksandra Klasura

Zespół Archiwum i Filmoteki

  • Robert Jarosz – koordynator zespołu
  • Magdalena Drągowska
  • Maciej Harland-Parzydło
  • Aniela Trojanowska

Współpraca:

  • Nika Bachman
  • Katarzyna Karwańska
     

 

Dział Programowy

  • Natalia Sielewicz – kierowniczka
  • Aleksandra Jeglińska

Zespół kuratorski:

  • Jakub Depczyński
  • Tomasz Fudala
  • Paweł Nowożycki
  • Łukasz Ronduda
  • Bogna Stefańska

 

Dział Wystaw i Wydarzeń

  • Maja Łagocka – kierowniczka

Zespół produkcji:

  • Anna Kobierska
  • Aleksandra Nasiorowska – koordynatorka
  • Maria Nowakowska
  • Ela Petruk
  • Matylda Dobrowolska
  • Anna Litwińska

Zespół realizacji wystaw:

  • Szymon Ignatowicz – koordynator
  • Marcin Szubiak
  • Marek Franczak

Współpraca:

  • Paweł Sobczak
  • Aleksander Kalinowski
  • Przemysław Pryciak

 

Dział Komunikacji

  • Józefina Bartyzel – kierowniczka

Zespół ds. Komunikacji:

  • Przemysław Rydzewski
  • Iga Winczakiewicz
  • Aleksandra Urbańska
  • Olga Zawada
  • Anna Cygankiewicz

Zespół ds. identyfikacji wizualnej:

  • Małgorzata Stolińska – koordynatorka
  • Ludovic Balland

 

Dział Edukacji:

  • Anna Łukawska-Adamczyk – kierowniczka

Zespół ds. Edukacji:

  • Dominika Jagiełło 
  • Marta Przybył – koordynatorka
  • Jakub Drzewiecki
  • Aleksandra Górecka
  • Karolina Iwańczyk
  • Maria Nowak
  • Anna Zdzieborska
  • Agnieszka Błaszczyńska

Zespół ds. Rozwoju Publiczności:

  • Szymon Maliborski 
  • Marta Skowrońska-Markiewicz
  • Cezary Wierzbicki
  • Jolanta Woch

Współpraca:

  • Bernard Wnuk
  • Valeriia Mostenets

Edukatorzy i edukatorki, przewodnicy i przewodniczki
Współpraca:

  • Taras Gembik
  • Natalia Skipirzepa
  • Petra Skarupsky
  • Aniela Trojanowska
  • Gabriela Żylińska
  • Lesia Shykiriava
  • Voltha Mzhelskaya

 

Wydawnictwo Muzeum:

  • Maciej Kropiwnicki – kierownik
  • Katarzyna Szotkowska-Beylin – redaktorka naczelna
  • Łukasz Mojsak
  • Zuzanna Brzozowska
  • Dorota Szopowska

 

Dział Operacyjny:

  • Violetta Labut-Stępień – kierowniczka

Zespół ds. administracji:

  • Agata Wojtysiak – koordynatorka
  • Agnieszka Greiner
  • Monika Chmielewska
  • Justyna Urban
  • Wanda Chróścicka

Współpraca:

  • Adam Graczyk

Zespół ds. obsługi publiczności:

  • Anna Ragan – koordynatorka
  • Katarzyna Denys

Zespół ds. prawnych:

  • Urszula Raducha
  • Anna Czochra

Współpraca:

  • Mec. Andrzej Kowalski
  • Mec. Marcin Smyk

Zespół ds.IT.

  • Damian Zapart
  • Michał Larkowski

 

Dział infrastruktury:

  • Patrycja Walęczak – kierowniczka
  • Agnieszka Makowska-Wilczek
  • Joanna Tarnowska – St. Sp. ds. technicznych
  • Benedykt Stępień – St. Sp. ds. bezpieczeństwa

Współpraca:

  • Paweł Ferst

 

Dział Inwestycji:

  • Przemysław Walerianski – kierownik
  • Paweł Czarnecki
  • Agata Kolwas
  • Aleksandra Kiełczewska
  • Marta Ejsmont
  • Aleksandra Nowaczyk
  • Michał Ziętek
  • Anna Szubert-Łotocka
  • Krzysztof Kuniczuk
  • Dominika Pancewicz
  • Marta Smagacz
  • Krzysztof Łaciak

 

Stanowiska Samodzielne

  • Mahgoab Mohammed Badai

 

Dział Finansów i Analiz:

  • Damian Bramowicz – kierownik
  • Michał Bachta

 

Dział Personalny:

  • Sylwia Radzikowska – kierowniczka

Zespół ds.Kadr i Płac:

  • Eliza Sasak-Maciejczyk
  • Michał Piotrowski

HR i komunikacja wewnętrzna:

  • Renata Kacperska – koordynatorka
  • Katarzyna Kowalczyk
  • Paulina Krembuszewska

Współpraca:

  • Anna Baka

 

Dział Marketingu:

  • Marta Wójcicka – koordynatorka
  • Anna Bakiera
  • Magdalena Szymczak
  • Juliusz Mardzyński

 

Dział Księgowości

  • Agata Górska-Campagno – kierowniczka
  • Dagmara Rykalska
  • Olga Szeluga
  • Magdalena Rabczyńska